Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.9 × 12.8 × 2.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | 8 Plus, Apple iPhone 8, MIX 3, S10, S10+, S10e;SamsungGalaxyNote: 5/8/9;GoogleNexus 4/5/6;LG G3/G4/G7 ThinkQ/V30/V30s+ ThinQ/V30s ThinQ;MicrosoftLumia 850/950/950XL; Nokia8 Sirocco;Xiaomi Mi 9, S6 Edge+, S7, S7 Edge, S8, S8+, S9, S9+, X, XR, XS, Xs Max;SamsungGalaxy: S6 |
| Тип | Wireless |
| Интерфейс | Input port: micro-USB, Power source: USB |
| Бързо зареждане | Fast and smart: delivers the maximum power for your devices |
| Qi-compatible | Qi 1.2.4 – Completely wireless charging for Qi-compatible phones: no cables needed; Qi-certified to ensure the highest quality in Qi technology |
| Видове защита | and damage to, metal objects, Over-charge, Over-current, Over-heat, over-load, short-circuit; Smart Safety Design with FOD (Foreign Object Detection) to prevent interference from |
| Индикатори | Night mode: the indicator light turns off automatically after 20 seconds, to avoid unwanted light at night |
| Мощност, W | 5W, 7.5W, Wireless power output modes: 10W |
| Цвят | Blue |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100 x 100 x 60 mm |
| Тегло, g | 56 g |
| Други | including Apple and Samsung, Works with all Qi-compatible phones |





























Reviews
There are no reviews yet.