Additional information
| Weight | 0.397 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 29 × 18 cm |
| Производител | HUAWEI |
| Предназначен за | Смартфони |
| Тип | Wireless |
| Бързо зареждане | N |
| Qi-compatible | N |
| Цвят | White |
33.00лв. / 16.87€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.397 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 29 × 18 cm |
| Производител | HUAWEI |
| Предназначен за | Смартфони |
| Тип | Wireless |
| Бързо зареждане | N |
| Qi-compatible | N |
| Цвят | White |
Reviews
There are no reviews yet.