Additional information
| Weight | 0.397 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 28 × 22 cm |
| Производител | HUAWEI |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смарт часовници |
| Съвместимост | Watch FIT |
| Тип | Power |
| Бързо зареждане | – |
| Цвят | White |
| Weight | 0.397 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 28 × 22 cm |
| Производител | HUAWEI |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смарт часовници |
| Съвместимост | Watch FIT |
| Тип | Power |
| Бързо зареждане | – |
| Цвят | White |
Reviews
There are no reviews yet.