Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Тип | Car |
| Интерфейс | 1 USB Type-C, 1 USB-A 2.0 |
| Бързо зареждане | The charger has two fast-charging USB ports that allow you to charge two devices simultaneously on the go |
| Qi-compatible | – |
| Индикатори | Round blue LED indicates whether the device is charging properly while driving. |
| Мощност, W | Output Current 3 A Normal Charge/Fast Charge, Output Voltage (Fast Charge) 20 V, Output Voltage (Normal Charge) 5 V, Total Max. 60W (Max. 45 W + Max.15 W); Input Voltage 12 V |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 28 x 39 x 81 mm |
| Тегло, g | 54 g |




















Reviews
There are no reviews yet.