Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.23 × 8.23 × 1.83 cm |
| Производител | APPLE |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | The magnetic alignment experience only applies to iPhone 12 and iPhone 12 Pro models. |
| Тип | Magnetic |
| Интерфейс | Recommended: 20W USB-C Power Adapter (sold separately) |
| Бързо зареждане | – |
| Qi-compatible | as well as AirPods models with a wireless charging case, as you would with any Qi-certified charger., so it can be used to wirelessly charge your iPhone 8 or later, The MagSafe Charger maintains compatibility with Qi charging |
| Цвят | White |
| Други | USB-C integrated cable (1 m), What’s in the Box: MagSafe Charger |




















Reviews
There are no reviews yet.