Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.9 × 12.8 × 8 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | 8 Plus, Apple iPhone 8, S7, S7 Edge, S8, S8+, S9, S9+;SamsungGalaxyNote: 8/9;GoogleNexus 4/5/6;LG G3/G4/G7 ThinkQ/V30/V30s+ ThinQ/V30s ThinQ;MicrosoftLumia 850/950/950XL; Nokia8 Sirocco;SamsungGalaxy S6/Edge/Note 5;Sony XZ2, X, XR, XS, Xs Max;SamsungGalaxy: S6 Edge+ |
| Тип | Wireless |
| Интерфейс | Power source: USB; Input port: Micro-USB |
| Бързо зареждане | Fast-charges any Qi fast-charge compatible device, such as Samsung Galaxy S7 & S8 |
| Qi-compatible | Qi 1.2.3 – Works with all smartphones with Qi wireless charging support; Charges other Qi wireless charging compatible devices at normal speed, such as iPhone 8 and iPhone X |
| Видове защита | integrated cooling fan to prevent over-heating; Smart Safety Design with FOD (Foreign Object Detection) to prevent damage to metal objects, Over-charge, Over-heat, short-circuit; Silent |
| Индикатори | Charging indicator LED |
| Мощност, W | 5W, 7.5W; Input power: 5V 2A, Power output modes: 10W |
| Цвят | Silver |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 102 x 102 x 20 mm |
| Тегло, g | 79 g |
| Други | a USB charger with Quick Charge 2.0 or above, cable included (For fast-charging, or Adaptive Fast Charging is required for power input), Works with the USB charger of your phone |






















Reviews
There are no reviews yet.