Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB Type-C 2.0 to USB-A cable, Wall charger |
| Бързо зареждане | Fast charge |
| Qi-compatible | – |
| Мощност, W | 15W; Input Voltage: 100-240 V; Output Voltage (Max, Normal Charge): 2 A, Normal Charge): 5 V; Output Current (Max |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 37 x 24 x 76 mm |
| Тегло, g | 38 g |

















Reviews
There are no reviews yet.