Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.7 × 10.7 × 1.7 cm |
| Производител | APPLE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Смарт часовници |
| Съвместимост | Apple Watch SE (40 mm), Apple Watch SE (44 mm), Apple Watch Series 4 (40 mm), Apple Watch Series 4 (44 mm), Apple Watch Series 5 (40 mm), Apple Watch Series 5 (44 mm), Apple Watch Series 6 (40 mm), Apple Watch Series 6 (44 mm), Apple Watch Series 7 (44 mm |
| Тип | Wireless |
| Интерфейс | USB-C |
| Бързо зареждане | – |
| Qi-compatible | – |
| Цвят | White |
| Други | Apple Watch Magnetic Charging Cable 1m |




















Reviews
There are no reviews yet.