Additional information
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | A70, A80, A90 5G, A91 and future compatible devices / Super Fast Charging max. 25W compatible with Galaxy Note 10, and future compatible devices, Book S, Note 10 5G, Note 10+ 5G, S10 5G, Super Fast Charging 2.0 max. 45W compatible with Galaxy Note 10+ |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Бързо зареждане | yes |
| Qi-compatible | – |
| Мощност, W | 3 A, Output 5 V |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 53.1 x 30.1 x 89.3 mm |
| Тегло, g | 112.6 g |

















Reviews
There are no reviews yet.