Additional information
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | A70, A80, and future compatible devices, Super Fast Charging 25W compatible with Galaxy S10 5G |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Бързо зареждане | yes |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 47.4 x 78.1 x 26.2 mm |
| Тегло, g | 50 g |



















Reviews
There are no reviews yet.