Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.9 × 12.8 × 8 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | 8 Plus, Apple iPhone 8, S7, S7 Edge, S8, S8+, S9, S9+;SamsungGalaxyNote: 8/9;GoogleNexus 4/5/6;LG G3/G4/G7 ThinkQ/V30/V30s+ ThinQ/V30s ThinQ;MicrosoftLumia 850/950/950XL; Nokia8 Sirocco; Sony Xperia XZ2, X, XR, XS, Xs Max;SamsungGalaxy: S6/Edge+ |
| Тип | Wireless |
| Интерфейс | Power source USB; Input port Micro-USB |
| Бързо зареждане | Supports fast-charging 7.5W mode for iPhone and 10W mode for Samsung Galaxy phones |
| Qi-compatible | Qi 1.2.4 – Works with all smartphones with Qi wireless charging support |
| Видове защита | Over-charge, Over-current, Over-heat, short-circuit; The charger has a smart safety design with foreign object detection (FOD) to prevent over-heating of metal objects so you can always use it safely |
| Мощност, W | 5W, 7.5W; Input power: 18W, Power output modes: 10W |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 70 x 50 x 117 mm |
| Тегло, g | 107 g |
| Други | 3-in-1solution: attaches to car window |























Reviews
There are no reviews yet.