Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Тип | Power |
| Интерфейс | EU power plug type adapter (wall socket), Micro USB to USB-A cable (USB 2.0) |
| Бързо зареждане | – |
| Qi-compatible | – |
| Мощност, W | Output current: 2000 mA: Output voltage: 5 V; 2 amps |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 37 x 23 x 71 mm |
| Тегло, g | 34 g |
| Други | Charging adapter; Consisting of adapter & USB cable |




















Reviews
There are no reviews yet.