Additional information
| Weight | 0.397 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 32 × 30 cm |
| Производител | HUAWEI |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Тип | Car |
| Интерфейс | Output port : Two USB Type A ports |
| Бързо зареждане | – |
| Qi-compatible | – |
| Индикатори | LED : white ring |
| Мощност, W | Nominal voltage : from 12 V DC to 24 V DC; Rated current : 3.5 A (maximum) |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 72 x 28 x 28 mm |
| Тегло, g | 29 g |





















Reviews
There are no reviews yet.