Additional information
| Weight | 5.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48.1 × 24.2 × 43.7 cm |
| Производител | POWERCASE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Вентилатори | Front: 3 x 120mm (included); Rear: 1 x 120mm (included); Top: 2 x 120 mm fan (Optional) |
| Интерфейс | USB3.0 x1(included) / HD Audio + USB2.0 x2(included) |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | – |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 4 |
| Разширителен слот | 7 |
| Захранване | ATX PSU; Bottom position |
| Форм-фактор | ATX / M ATX/ ITX |
| Прозрачен страничен капак | Left Side Panel: Tempered Glass |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 340 x 190 x 430 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Black interior; Front Panel:Tempered Glass; Right side cover (metal black); Max.VGA Card: 310mm; Max.CPU Cooler: 160mm; Water cooling: 240mm front; Cable Management: 22MM, Chassis SPCC 0.45mm |





























Reviews
There are no reviews yet.