Additional information
| Weight | 6.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 27 × 54 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вентилатори | Included: Front: 1 x 120mm red LED; Rear: 1 x 120mm red LED; Optional: Top: 2 x 120mm. |
| Интерфейс | 1 x USB3.0/1 x USB2.0/Audio x 1/Mic x 1 |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | 2 |
| Брой 3.5“ гнезда | 4 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 3 |
| Разширителен слот | 7 |
| Захранване | Power Supply Type: ATX PS2 |
| Форм-фактор | ATX/Micro ATX/Mini-ITX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | Gross: 6.12 kg, Net.: 4.97 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 472 x 210 x 454 mm |
| Цвят | Black&Red |





























Reviews
There are no reviews yet.