Additional information
| Weight | 8.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52.3 × 27.7 × 51.4 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вентилатори | Optional: Rear: 1x120mm; Front: 3x120mm; Top: 2x120mm/ 2x140mm |
| Интерфейс | 1 x USB3.0, 2 x USB2.0, HD Audio Headphones, HD Audio Mic, RGB button |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | – |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 4 |
| Разширителен слот | 7 |
| Форм-фактор | E-ATX/ATX/Micro ATX/Mini-ITX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | 7.4 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 446 x 210 x 479 mm |
| Цвят | Black |


























Reviews
There are no reviews yet.