Additional information
| Weight | 9.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 26.6 × 56 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вентилатори | Rear: 1 x 120mm fan; Front: 1 x 120mm fan |
| Интерфейс | 1 x USB3.0/1 x USB2.0/Audio(HD) x 1/Mic x 1, RGB Controller |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | – |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 4 |
| Разширителен слот | 7 |
| Форм-фактор | ATX/Micro ATX/Mini-ITX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | Gross Weight: 9.26 kg, Net Weight: 7.98 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 500 x 204 x 511 mm |
| Цвят | Black |
| Други | RGB Color LED (one 300mm LED Strip) |




























Reviews
There are no reviews yet.