Additional information
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 51 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вентилатори | Pre-installed: Front: 3 x 120mm A-RGB fan, Rear:1 x 120mm A-RGB fan; Optional: Front:140mmx3/120mm x 3, Top:140mm x 2/120mm x 2 |
| Интерфейс | 1 x USB3.0, 2 x USB2.0, HD Audio Headphones, HD Audio Mic, RGB button |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | – |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 4 |
| Разширителен слот | 7 |
| Захранване | Power Supply Type: ATX PS2 (maximum length: 170mm) |
| Форм-фактор | EATX/ATX/mATX/MINI-ITX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | 7.4 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 442 x 210 x 479 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Case Type: Middle Tower |





























Reviews
There are no reviews yet.