Additional information
| Weight | 7.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 25 × 53 cm |
| Производител | ASUS |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вентилатори | Front: 2x 120mm fans; Rear: 1x 120mm fan; Top: 2x 120mm/140mm fans or up to 280mm radiator (use of 280mm radiator blocks first ODD drive); Bottom: 1x 120mm or 140mm fan (depending on PSU length) |
| Интерфейс | 2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | 3 |
| Брой 3.5“ гнезда | 8 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 7 |
| Разширителен слот | 7 |
| Захранване | Power supply: ATX PSU (optional) |
| Форм-фактор | ATX, mATX, Motherboard support: Mini ITX |
| Прозрачен страничен капак | – |
| Тегло, kg | Gross Weight: 7.8 kg, Net Weight: 6.8 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 490 x 210 x 471 mm |
| Цвят | Black |
| Други | 2x magnetic dust filters (top & bottom), front dust filter, Material: 0.7mm SPCC; CPU cooler height (max.):165mm; VGA card length (max.): 270 mm (410mm if middle HDD cage removed); Scope of delivery: Screw set, Tool-less installation kit |
























Reviews
There are no reviews yet.