Additional information
| Weight | 5.346 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48.1 × 24.2 × 43.7 cm |
| Производител | POWERCASE |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Вентилатори | Front: 3 x 120mm (optional) or 2*14CM (optional); Rear: 1 x 120mm (included); Top: 2 x 120fan (included) |
| Интерфейс | USB3.0 x1(included) / HD Audio + USB1.1 x2(included) / LED Button x1(included) |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | – |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 2 |
| Разширителен слот | 7 |
| Захранване | ATX PSU; Bottom position |
| Форм-фактор | ATX / M ATX/ ITX |
| Прозрачен страничен капак | Left Side Panel: Tempered Glass window |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 340 x 190 x 430 mm |
| Цвят | White |
| Други | Front Panel: Plastic+LED strip; Right Side Panel: Right side cover (metal black); Chassis: SPCC 0.45mm; Max.VGA Card: 310 mm; Max.CPU Cooler: 160 mm; Water cooling: 240mm front; Cable Management: 22MM |



























Reviews
There are no reviews yet.