Additional information
| Weight | 10.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 28.3 × 49.5 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вентилатори | Pre-installed: Rear: 1 x 120mm DC fan; Optional: Front: 120mm x 3/140mm x 2, Top: 120mm x 3/140mm x 2 |
| Интерфейс | Audio x 1, Mic x 1, USB3.0 x 2 |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | – |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 2 |
| Разширителен слот | 10 |
| Захранване | Power Supply Type: ATX PS2 (Length less than 160mm) |
| Форм-фактор | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | Net Weight: 8.33 kg; Gross weight: 10.34 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 425 x 215 x 495 mm |
| Цвят | Black |



























Reviews
There are no reviews yet.