Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB Type-C to Type-C 5A Cable (1meter) |
| Бързо зареждане | A70, A80, A90 5G, A91 and other compatible, Book S and other devices, future devices / Superfast charging max. 25 W is compatible with Galaxy Note 10, Note 10 5G, Note 10+ 5G, S10 5G, Super fast charging 2.0 max. 45 W is compatible with Galaxy Note 10+ |
| Qi-compatible | – |
| Мощност, W | 15V, 15V), 2.25A(20V) / PPS : 4.05A(3.3-11.0V) or 2.8A(3.3-16.0V) or 2.1A(3.3-21.0V, 20V / PPS : 3.3-11.0V or 3.3-16.0V or 3.3-21.0V; Output Current (Max, 45W, Fast Charge) PDO : 3A(9V, Fast Charge) PDO : 9V, Input Voltage 100-240 V; Output Voltage (Max |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 53 x 30 x 89 mm |
| Тегло, g | 113 g |
| Други | PD 3.0 PPS max. 45W, Super Fast Charging 2.0 max. 45W |























Reviews
There are no reviews yet.