Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | Galaxy Note 10+ |
| Тип | Wireless |
| Интерфейс | USB Type-C (Cable Length 1 m) |
| Бързо зареждане | & Apple iPhone XS Max, 8, 8 Plus, FAST CHARGE compatible with Galaxy Note10 series, Note 5, Note8, Note9, S10 series, S6 Edge+, S7, S7 Edge, S8, S8+, S9, S9+, XR, XS |
| Qi-compatible | Qi compatible with Galaxy S6, S6 Edge and Qi certified devices |
| Видове защита | Keeps itself cool with fan control |
| Индикатори | Sleek and black, the stand shows you when it’s charging with auto LED |
| Мощност, W | |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 116 x 88 x 91 mm |
| Тегло, g | 181 g |
| Други | No need to stop what you're doing when the battery gets low—you can wirelessly charge your device in portrait or landscape mode |























Reviews
There are no reviews yet.