Additional information
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.1 × 10.1 × 3.4 cm |
| Производител | APPLE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | AirPods |
| Съвместимост | AirPods (1st generation), AirPods with Charging Case (2nd generation), The Wireless Charging Case works with all generations of AirPods and can hold multiple charges: AirPods with Wireless Charging Case (2nd generation) |
| Тип | Wireless |
| Интерфейс | Connections: charges via wireless (Qi-compatible) charging mat or Lightning connector; When you’re away from a charging mat, you can use the Lightning port to charge |
| Бързо зареждане | – |
| Qi-compatible | charging is as simple as placing your AirPods in the case and laying it on a Qi-compatible charging mat, With the Wireless Charging Case |
| Индикатори | The LED indicator on the front of the case lets you know that your AirPods are charging |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 44 x 21 x 54 mm |
| Тегло, g | 40 g |



















Reviews
There are no reviews yet.