Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Тип | Power |
| Интерфейс | Use the Samsung USB Type-C to Type-C charging 1 meter cable for impressive charging results |
| Бързо зареждане | A70 and other future devices, A80, Super fast charging with 25W compatible with Galaxy S10 5G |
| Qi-compatible | – |
| Мощност, W | Fast Charge) PDO: 9 V / PPS: 3.3 – 5.9 V or 3.3 – 11.0 V, PD 3.0, PPS. Max. 25W; Input voltage 100-240V; Output Voltage (Max, Super fast charging with max. 25W |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 47 x 26 x 78 mm |
| Тегло, g | 50 g |
| Други | Super Fast Travel Charger |





















Reviews
There are no reviews yet.