Additional information
| Weight | 0.397 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 3.3 cm |
| Производител | HUAWEI |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | Huawei home charger and specially designed to provide a smartphone or tablet with energy at lightning speed. |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB-C port |
| Бързо зареждане | Quick Charge technology |
| Qi-compatible | – |
| Индикатори | – |
| Мощност, W | Input voltage: 220V; 22.5 W; 2.0 A |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 162 g |
| Други | Cable length: 1m |


















Reviews
There are no reviews yet.