Additional information
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | 11, 8, 8 P, Fast Charge compatible with Galaxy Note20, Note 10, Note 10+, Note 5, Note20 ultra, Note8, Note9, S10, S10 5G, S10+, S10e, S20, S20 ultra, S20+, S6 Edge+ & Apple iPhone 11 pro, S7, S7 Edge, S8, S8+, S9, S9+, SE, XR, XS, XS Max, Z Flip, Z Fold2 |
| Тип | Wireless |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Бързо зареждане | Fast Wireless Charging capability with maximum of 9V of power |
| Qi-compatible | Apple iPhone), Galaxy Watch, Qi (Galaxy Buds), Wireless Fast Charging (Samsung Galaxy |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 240 x 86 x 15.5 mm |
| Тегло, g | 320 g |




















Reviews
There are no reviews yet.