Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | Galaxy S20, S20 Ultra 5G, S20+ |
| Тип | Wireless |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Бързо зареждане | & Apple iPhone 11 pro, 11, 8, 8 Plus, Fast charging compatible with Galaxy S20, Note 10, Note 10+, Note 5, Note8, Note9, S10, S10 +, S10 5G, S10e, S20 +, S20 ultra, S6 Edge +, S7, S7 Edge, S8, S8 +, S9, S9 +, SE, XR, XS, XS Max |
| Qi-compatible | Qi-compatible with Galaxy S6, S6 Edge and Qi-certified devices |
| Мощност, W | 15W |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 70 x 127.1 x 29.11 mm |
| Тегло, g | 169.2 g |





















Reviews
There are no reviews yet.