Additional information
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | LRDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 64 |
| Честота, MHz | 2 666 MHz |
| Други | Quad DIMM rank |
5,626.03лв. / 2,876.55€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | LRDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 64 |
| Честота, MHz | 2 666 MHz |
| Други | Quad DIMM rank |
Reviews
There are no reviews yet.