Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR3L |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 1 600 MHz |
40.38лв. / 20.64€
Наличност: на път
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR3L |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 1 600 MHz |
Reviews
There are no reviews yet.