Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | DIMM |
| Памет, тип | DDR3 |
| Обем, GB | 2 |
| Честота, MHz | 1 600 MHz |
14.48лв. / 7.40€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | DIMM |
| Памет, тип | DDR3 |
| Обем, GB | 2 |
| Честота, MHz | 1 600 MHz |
Reviews
There are no reviews yet.