Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | DIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 4 |
| Честота, MHz | 2 666 MHz |
30.07лв. / 15.38€
Наличност: на склад
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | DIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 4 |
| Честота, MHz | 2 666 MHz |
Reviews
There are no reviews yet.