Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR3 |
| Обем, GB | 4 |
| Честота, MHz | 1 333 MHz |
22.75лв. / 11.63€
Наличност: на път
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR3 |
| Обем, GB | 4 |
| Честота, MHz | 1 333 MHz |
Reviews
There are no reviews yet.