Additional information
| Weight | 0.247 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 16 |
| Честота, MHz | 2 666 MHz |
408.35лв. / 208.78€
Наличност: на склад
| Weight | 0.247 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 16 |
| Честота, MHz | 2 666 MHz |
Reviews
There are no reviews yet.