Additional information
| Weight | 0.247 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | RDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 32 |
| Честота, MHz | 3 200 MHz |
808.85лв. / 413.56€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.247 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | RDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 32 |
| Честота, MHz | 3 200 MHz |
Reviews
There are no reviews yet.