Additional information
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 19.2 × 24.4 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Брой канали | 2.1 |
| Изх. мощност, W | 22 |
| Субуфер, тип | 1.4m Power cable, 1m Satellite cable), 1m Subwoofer to satellite cable, Wired (Cable Lenght: 1.4m Audio cable |
| Интерфейс | just plug into your laptop or PC; 3.5 mm Audio input, USB-powered: no wall power needed |
| Bluetooth | – |
| HDMI | – |
| Звукови режими | Bass, Treble |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | 2 satellite speakers, 4 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Консумация, W | 11 Watts RMS (subwoofer 5W; satellite 3W) |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | – |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | Satellites: 95 x 7 x 105 mm, Subwoofer: 160 x 150 x 120 mm |
| Тегло, kg | Subwoofer: 0.720 kg; Satellite: 0.135 kg; Total weight: 0.990 kg |
| Цвят | Black |
| Други | LED-illuminated satellites and wooden subwoofer with colourful RGB cycle; Compact size takes up little space on your desk or table; 3 Driver units |


































Reviews
There are no reviews yet.