Additional information
| Weight | 4.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 21 × 21.7 cm |
| Производител | LOGITECH |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой канали | 2.1 |
| Изх. мощност, W | 80 |
| Субуфер, тип | Wired (The wired input button on the bottom of the dial switches between wired (3.5 mm and micro USB) connections) |
| Интерфейс | 1x 3.5 mm input, 1x Micro-USB input |
| Bluetooth | 20-meter wireless range, Bluetooth 5.0 |
| HDMI | – |
| Звукови режими | Bass |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | Two satellite speakers |
| Консумация, W | 40 Watts RMS, Satellites: 2x 10 W, Subwoofer: 20 W |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | bass control, Bluetooth pairing, mute, on wireless control), rewind, source switch buttons .etc, track forward, unmute, volume, Wireless control dial (Control: Power |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | 29mm Height, Satellites: 200 x 94 x 85 mm, Subwoofer: 234 x 180 x 240 mm, Wireless Control Dial: 70mm Diameter |
| Тегло, kg | Satellites: 0.39 kg, Subwoofer: 2.45 kg, Wireless Control Dial: 0.052kg |
| Цвят | Black |
| Други | Position speakers horizontally or vertically; DSP combined with unbridled power gives you a balanced sound profile and enhanced bass, so you can hear everything across the sound spectrum |




























Reviews
There are no reviews yet.