Additional information
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 66 cm |
| Производител | JBL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой канали | 1 |
| Изх. мощност, W | 160 |
| Субуфер, тип | Wireless/Wired |
| Интерфейс | connect a USB stick, or plug in with an aux cable. The JBL PartyBox 110 offers ultimate adaptability for your music, Stream your tunes wirelessly via Bluetooth |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| HDMI | – |
| Аудио формати | .wav, .wma, USB file format: .mp3 |
| Звукови режими | 2 levels of deep, adjustable bass |
| Караоке | Mic and Guitar inputs |
| Високоговорители, тип | 2 x 55mm (2.25") tweeter, Transducers: 2 x 154.6m (5.25") woofer |
| Честотен обхват, Hz | 45Hz – 20KHz (-6dB) |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | – |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | Battery playtime: up to 12 hours, Li-ion polymer 36 Wh; Battery charge time: 3.5 hours |
| Размери, mm | 295 x 300 x 568 mm |
| Тегло, kg | 10.84 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Dynamic LED light show that syncs to the beat; IPX4 splashproof; Signal-to-noise ratio > 80 dB |
































Reviews
There are no reviews yet.