Additional information
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 119 × 76 × 8 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| USB порт | – |
| Функции | angled front edge for comfortable wrist and forearm positioning; Height adjustable feet for perfect ergonomic seating; Cable management system to hide and bundle your cables, Ergonomic |
| Подсветка | – |
| Поставки | Optional headset and cup holder included |
| Материал | Gaming desk with high-end PU top coating; Steel frame, high-quality 18mm MDF desk top |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 1150 x 760 x 750 mm |
| Тегло, g | 19 kg |
| Други | easily fits 2 monitors, Max. weight 65 kg; 115cm desk width with fine textured surface |



































Reviews
There are no reviews yet.