Additional information
| Weight | 11.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 103.6 × 25.2 × 46 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Усилвател, тип | Dolby 5.1 |
| Брой канали | 3.1 |
| Изх. мощност, W | 430 |
| Субуфер, тип | Wireless |
| Интерфейс | One Remote Control, Optical In, USB Music Playback |
| Bluetooth | AAC, Bluetooth, Bluetooth Multi Connection, Bluetooth Power On, SBC |
| HDMI | HDMI ARC, HDMI CEC, HDMI in, HDMI Out |
| Аудио формати | Dolby 5.1 |
| Звукови режими | Adaptive Lite, Bass boost, DTS Virtual:X, Game Mode, Standard, Surround Sound Expansion |
| Караоке | – |
| Формати на декодиране | AAC, AIFF, FLAC, MP3, OGG, wav |
| Високоговорители, тип | 7 Speakers, Center Speaker, Wireless Rear Surround Speaker Ready (Compatible) |
| Консумация, W | Main 32 W; Subwoofer 36 W |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | Remote Controller |
| Монтаж на стена | Wall Mount Bracket |
| Батерии | – |
| Размери, mm | Main Speaker (WxHxD, mm) 205 x 353 x 303 mm, mm) 980 x 58 x 105 mm, Sub Woofer (WxHxD |
| Тегло, kg | Main Speaker 3.10 kg, Sub Woofer 5.80 kg |
| Цвят | Black |































Reviews
There are no reviews yet.