Additional information
| Weight | 5.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.8 × 14.7 × 34.7 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой канали | 5.1 |
| Изх. мощност, W | 180 |
| Субуфер, тип | 2.8m Subwoofer to center satellite cable), 2.8m Subwoofer to front satellite cable, 5m Subwoofer to rear satellite cable, Wired (Cable Lenght: 1.8m Audio cable |
| Интерфейс | 3.5 mm Audio input |
| Bluetooth | – |
| HDMI | – |
| Звукови режими | Bass-synced LED Subwoofer (pulsating blue), Deep Bass |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | 1 center speaker, 4 Ohm 4 satellite speakers |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Консумация, W | 90 Watts RMS |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | light, source (AUX or 5.1 connection), speaker surround sound, subwoofer volume and centre speaker volume), Wireless remote to control (volume |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | Center Speaker: 260 x 105 x 98 mm, Remote Control: 40 x 71 mm, Satellites: 100 x 206 x 100 mm, Subwoofer: 252 x 252 x 268 mm |
| Тегло, kg | Total weight: 6.16 kg |
| Цвят | Black |
| Други | included with your game console), PlayStation 3 or Xbox 360 game console (requires AV-cable, smarttv, Wii, Wooden subwoofer; Wall socket (Power source); Smart power management; Compatible with pc/laptop with 3.5 mm audio connection |































Reviews
There are no reviews yet.