Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 15 × 22 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Усилвател, тип | S-Master digital amplifier |
| Брой канали | 2 |
| Изх. мощност, W | 40 |
| Интерфейс | 1x Audio jack in, 1x Ethernet port, 1x USB Port, WiFi / AirPlay / DLNA |
| Bluetooth | Bluetooth, NFC |
| HDMI | – |
| Аудио формати | MP3 |
| Звукови режими | DSEE Digital Sound Enhancement |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | 65 mm, Full range + Passive radiator |
| Честотен обхват, Hz | BT: 87.5 – 108.0 MHz/50KHz |
| Консумация, W | 0.5W (in standby), 27W (in operation) |
| FM радио | FM tuner |
| Дистанционно управление | Smartphone Remote Control (SongPal)' Remote controler |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | 385 x 178 x 81 mm |
| Тегло, kg | 2.7 kg |
| Цвят | White |
| Други | CD Deck |

























Reviews
There are no reviews yet.