Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 3.5 × 14.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | Compatible with all tablets and phones, including Apple and Samsung |
| Тип | Car |
| Интерфейс | USB-A and a USB-C (Power Delivery technology) port |
| Бързо зареждане | Ultra-fast car charger |
| Qi-compatible | – |
| Видове защита | Over-heat, over-load, short-circuit |
| Мощност, W | 30W; Output specification – Port 1: 2.4A/12W, auto-detect; Port 2: 18W, PD, USB-C |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 34 x 23 x 61 mm |
| Тегло, g | 27 g |
| Други | Charges phones to 50% in 30 minutes; Charge two devices at once in any car (with combined 30W power) |























Reviews
There are no reviews yet.