Additional information
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 25 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип | Car |
| Интерфейс | USB-A port and power socket |
| Бързо зареждане | – |
| Qi-compatible | – |
| Видове защита | Smart safety design with fuse-, surge- and heat protection; Auto shut-off function to prevent damage to your car or your car battery from draining |
| Мощност, W | 150W continuous power for uninterrupted charging (300W peak); Fuse: 20A, 250V; Input power 12V DC; USB Output 2.4A/12W, autodetect; Output voltage 230V |
| Цвят | Silver |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 70 x 165 x 70 mm |
| Тегло, g | 515 g |
| Други | Clean and modern design in brushed metal – fits perfectly in your cup holder while using it; Convert the 12V socket of your car into a 230V power socket to charge your laptop, portable DVD-player or other devices |




























Reviews
There are no reviews yet.