Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.8 × 3 × 16.9 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | Compatible with all tablets and phones, including Apple and Samsung |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB-A port |
| Бързо зареждане | Ultra-fast and easy charging via USB |
| Qi-compatible | – |
| Видове защита | Over-current, Over-heat, over-load, short-circuit |
| Мощност, W | auto-detect, Input power 20W; Output specification – Port 1: 18W, QC 3.0 |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 43 x 24 x 86 mm |
| Тегло, g | 55 g |
| Други | Charges phones to 50% in 30 minutes; Ideal travelling charger: works with all wall power socket voltages worldwide (100-240V AC) |


























Reviews
There are no reviews yet.