Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT-530/ 9200DX/ 3600/ 9600 |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Red on White |
| Ширина на лентата, mm | 24 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | abrasion, and are resistant to chemicals, making them suitable for both indoor and outdoor use, sunlight and submersion in water, These self-adhesive laminated labels have been developed to withstand extremes of temperatures |

















Reviews
There are no reviews yet.