Additional information
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 11.2 × 11.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother QL printers |
| Тип лента | Film |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 29 mm |
| Дължина на лентата, m | 15.24 m |
| Други | and comes complete with permanent adhesive for stronger sticking power, Perfect for creating temporary notices in a variety of shapes and sizes; The refill tape uses the latest in direct thermal printing technology |

















Reviews
There are no reviews yet.