Additional information
| Weight | 0.275 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 11.2 × 11.8 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother P-Touch QL-500, QL-550 |
| Тип лента | DK |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 29 mm x 90 mm |
| Други | 400 standard address labels; You can expect professional results with these pre-cut standard address labels, barcodes, visitor badges or shipping information, which can be used to display logos |

















Reviews
There are no reviews yet.