Additional information
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT18R/ 1850/ 2400/ 2450/ 550/ 2500/ 1830/ 2430/ 7600 |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 24 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | chemicals and abrasion with this TZe-251 24mm black on white labelling tape, Create reliable labels that are designed to withstand extremes of temperature, sunlight, Water |



















Reviews
There are no reviews yet.