Additional information
| Weight | 0.417 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.8 × 11.2 × 8.8 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | QL500/550/560/570/580/1050/1060 |
| Тип лента | DK |
| Цвят | Black on Yellow |
| Ширина на лентата, mm | 62 mm |
| Дължина на лентата, m | 30.48 m |
| Други | Delivering clear, eye-catching labels thanks to its high contrast black and Yellow print, the Genuine Brother DK-44605 Continuous Paper Label Roll is guaranteed to provide you with high-quality labels |
















Reviews
There are no reviews yet.